Důležité: Informace na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí proto být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Co je to SMS půjčka

SMS půjčka bez potvrzení příjmu

18-1-2015

SMS půjčka nebo také Finská půjčka je malá půjčka, zpravidla od 500 - 10000 Kč o kterou žádáte pomocí SMS z vašeho mobilního telefonu. Někdy se tento mikroúvěr označuje také jako "půjčka před výplatou" - je určen právě pro ty situace, kdy Vám týden nebo dva týdny před výplatou schází "pár stovek" a víte, že je po výplatě budete moci splatit.

V případě SMS půjček se tedy jedná o malé a krátkodobé půjčky - doba splatnosti bývá 15 až 30 dní.

Jak funguje SMS půjčka

Vše funguje tak, že vyplníte žádost o půjčku pomocí online formuláře. Tam zadáte své údaje a požadovanou částku. Vyplněnou žádost odešlete ke zpracování - to bývá velmi rychlé a většinou se do 10ti minut prostřednictvím SMS dozvíte, zda Vám byla půjčka udělena či nikoliv. Pokud nárok na půjčku máte, pošlete poskytovateli potvrzovací SMS a pak už jen stačí vyzvednou peníze (z účtu nebo přes složenku, podle toho, jaký způsob jste zadali v online formuláři)Dostupnost SMS půjčky

Tyto půjčky jsou nejen rychlé, ale také dostupné. Společnosti, které tyto půjčky poskytují, nepožadují žádné doložení Vašich příjmů; zpravidla jedinou podmínkou je, že nesmíte mít u dané společnosti záznam o problémech se splácením dřívější půjčky. Jedná se tedy o půjčky bez povrzení o příjmu a mohou je využít i nezaměstnaní, studenti, ženy na MD a podobně.

V ČR tyto rychlé SMS půjčky na účet poskytuje několik společností - největší a nejznámější je společnost Ferratum, dále to jsou ViaSMS, Kredia, CreditOn a řada dalších.© 2013 Rychlá-půjčka-bez-potvrzení-příjmu.cz, všechna práva vyhrazena.

Webové stránky jsou pouze informativního charakteru.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.