Důležité: Informace na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí proto být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčky ihned na bankovním účtě

SMS půjčka ihned

15-8-2013

Nejrychlejší půjčení peněz bude pravděpodobně od známého a nebo někoho z rodiny, pokud peníze má třeba doma stranou odložené. Když si ale chci své dluhy zaplatit sám, aniž bych do toho zatahoval známé a rodinné příslušníky, pravděpodobně jako zájemce o půjčení peněz budu muset využít soukromých firem či bank, které se specializují na půjčování peněz.

Docela moderním produktem je SMS půjčka ihned na bankovním účtě, přitahuje zájemce svou možnou jednoduchostí. Možná se zájemci vybavení odeslání SMSky a následné doručení peněz například bezhotovostním převodem na jeho bankovní účet. Opravdu nějak takto to ve zkratce funguje, avšak spíše u již registrovaných a ověřených klientů. Pokud jste u firmy ještě půjčku neměli, asi si bude firma chtít ověřit vaší totožnost nejdříve - před tím než odešle peníze ihned na bankovní účet.Ověření totožnosti u SMS půjčky

Firma by měla určitě zájemcovu žádost ověřovat z toho důvodu, aby někdo neuvedl falešné údaje například jiné osoby a následně svůj bankovní účet. Je tedy potřeba ověřit, že daná osoba a vlastník cílového bankovního účtu je tatáž osoba. Někdy je možné ověřit, že žadatelův bankovní účet je opravdu jeho jednoduchým zasláním ověřovacího poplatku z účtu žadatele na účet firmy. Firmě se pak u platby zobrazí jméno majitele bankovního účtu odesílatele. Totožnost je dále možné ověřit předložením rodného listu, pasu, občanského průkazu. Možná že máte zkušenost s tím, že lze ověřit totožnost i elektronicky pomocí internetu - odesláním oskenovaného / ofoceného dokladu například emailem.

Poskytnutí půjčky ihned

Další půjčky po ověření totožnosti by již mohly být odeslány na bankovní účet ihned. SMS půjčka ihned na bankovním účtě je zajímavým produktem určitě zejména pro zájemce, kteří si půjčují pravidelně a vyžadují velkou rychlost odeslání peněz.© 2013 Rychlá-půjčka-bez-potvrzení-příjmu.cz, všechna práva vyhrazena.

Webové stránky jsou pouze informativního charakteru.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.