Důležité: Informace na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí proto být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Neúčelová PRESTO Půjčka od UniCredit Bank

SMS půjčka bez potvrzení příjmu

18-2-2015

Jestliže potřebujete finanční pomoc a nemáte se na koho spolehnout, můžete se obrátit na PRESTO půjčku poskytovanou UniCredit Bank. Máte možnost získat úvěr ve výši až jeden milion korun, který můžete využít na cokoli – půjčka se totiž řadí mezi neúčelové úvěry, a proto se vás banka při sjednání nebude dotazovat, na co peníze potřebujete.

Maximální a minimální výše půjčené částky

Jak již bylo řečeno – PRESTO půjčka vám nabízí úvěr v rozmezí od 30 000 do 1 000 000 Kč. Pokud zažádáte o půjčku do 250 000 Kč, nebudete k jejímu sjednání potřebovat spolužadatele, což je určitě dobrá zpráva. Při žádostech přesahujících 500 000 Kč banka přistupuje k individuálnímu posouzení. Půjčku lze splácet v horizontu od 12 do 84 měsíců, přičemž dobu splácení si můžete sami zvolit s ohledem na vaše finanční možnosti a schopnosti závazek splácet.Jak probíhá žádost o PRESTO půjčku?

Určitě oceníte skutečnost, že ke sjednání PRESTO půjčky od UniCredit Bank vám postačí jediná návštěva pobočky, kam si s sebou musíte přinést občanský průkaz a ještě jeden doklad totožnosti, potvrzení výše vašich příjmů a doklad, kterým prokážete své trvalé bydliště – může jím být například faktura za telefon nebo energie. V bance s vámi bude sepsána žádost, nahlédne se do registru dlužníků, a pokud splníte veškeré požadavky, pak ihned podepíšete smlouvu a peníze budete mít do hodiny na účtu. Za poskytnutí a schválení úvěru se platí jednorázový poplatek ve výši 1500 Kč.

Buďte o krok napřed před nečekanými událostmi

Člověk nikdy neví, co se může stát. Proto je dobré být před takovými událostmi o krok napřed a pojistit si schopnost splácet. Vybírat můžete mezi třemi pojistnými balíčky. UniCredit Bank vám nabízí i možnost předčasného splacení půjčky či úhradu mimořádné splátky a to zcela zdarma, aniž byste museli platit korunu navíc.Váháte mezi jistotou půjčky od banky a jednoduchostí a rychlostí vyřízení nebankovního úvěru? Chcete se dozvědět více informací, které by vám pomohly se rozhodnout? Navštivte tedy web Maxi-Půjčky.cz. Naleznete zde přehledné informace o nejrůznějších typech úvěrových produktů.© 2013 Rychlá-půjčka-bez-potvrzení-příjmu.cz, všechna práva vyhrazena.

Webové stránky jsou pouze informativního charakteru.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.