Důležité: Informace na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí proto být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Inzertní portály - inzerce půjček zdarma

Inzerce půjček od soukromých osob

15-6-2014

V dnešní uspěchané době je možné opravdu vše a počet lidí potřebující peníze se zvětšuje a banky tak začínají bojovat o klienty. Díky velkému počtu zájemců o půjčku a nedostatečných možností bankovních / nebankovních institucí se některé společnosti nabízející půjčky rozhodly přijít s novou službou - inzerce půjček zdarma na inzertních portálech.

Inzertní portál Vám dovolí najít si poskytovatele úvěru, soukromého investora, či nabídnout svoje vlastní finanční služby ostatním. Zažádat o půjčku si můžete buď telefonicky, nebo online pomocí formuláře, který bude uveden na inzertním portálu.Půjčka pomocí inzertního portálu

Budete-li o tomto druhu nebankovního hotovostního úvěru uvažovat, nezapomeňte si ve své hlavě srovnat výhody a nevýhody půjček přes inzertní portál. Nevýhody jsou skryté především v poplatcích, vysokých úrokových sazbách a někteří soukromí investoři také požadují poplatky předem u půjček bez potvrzení o příjmu. Naopak mezi hlavní výhody patří, že díky inzertnímu serveru můžete využít možnost přidání inzerce půjčky od soukromíka zdarma a oslovení velkého množství potenciálních inzerentů.

Finanční poradce / soukromý investor

Pokud pracujete jako finanční poradce, či jste soukromý investor můžete též využít služby inzerce půjček zdarma a nabídnout tak na inzertních portálech své služby

Zapomeňte na banku

Pokud si chcete zapůjčit výhodně a rychle, tak rovnou zapomeňte na banku a na její zdlouhavé procedury a papírování. Pokud sháníte co nejvýhodnější půjčku bez registru ihned a nemůžete najít solidní firmu, nebo soukromého investora, který by splňoval Vaše požadavky, využijte možnosti inzertního portálu.
© 2013 Rychlá-půjčka-bez-potvrzení-příjmu.cz, všechna práva vyhrazena.

Webové stránky jsou pouze informativního charakteru.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.