Důležité: Informace na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí proto být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Malá rychlá SMS půjčka 5 tisíc

SMS půjčka bez potvrzení příjmu

13-7-2013

V případě, že Vám pochybí pár tisícovek do výplaty, můžete využít nebankovních produktů označovaných jako malé rychlé SMS půjčky do 5000. Podívejme se, které společnosti Vám tímto způsobem mohou peníze půjčit a za jakých podmínek.

Půjčka Ferratum, ViaSMS

Jedna z prvních společností, která u nás v této oblasti začala působit, je společnost Ferratum se svou stejnojmennou půjčkou. Vedle půjčky Ferratum je v dnešní době na našem trhu v nabídce již celá řada těchto malých půjček – jmenujme například ViaSMS, Kredia, Credit Money.SMS půjčky – rychlé a dostupné

Malé rychlé SMS půjčky do 5 tisíc jsou určeny zejména pro žadatele, kteří nemají jinou možnost, jak si rychle půjčit peníze. Jedná se například o ženy na mateřské dovolené, nezaměstnané nebo studenty. Zpravidla se totiž nevyžaduje doložení příjmů a některé společnosti ani nenahlíží do registrů dlužníků. Půjčky jsou většinou zasílány na účet, ale je možno také požádat o zaslání poštovní složenkou. To využijí zejména ti, kteří nemohou svůj bankovní účet použít například z důvodu exekuce apod. Nicméně zaslání peněz složenkou je výrazně pomalejší (trvá i několik dní).

Půjčka 10 000 i 15 000 Kč

U většiny z SMS půjček do 5000 Kč je možnost za příslušný poplatek prodloužení doby splatnosti, a to většinou až o dalších 30 dní. Je nutno říci, že většina z těchto půjček není omezena limitem 5000 Kč – pokud si několikrát půjčíte nižší částku, můžete u některých společností získat půjčku až 10000 nebo 15000 Kč.© 2013 Rychlá-půjčka-bez-potvrzení-příjmu.cz, všechna práva vyhrazena.

Webové stránky jsou pouze informativního charakteru.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.