Důležité: Informace na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí proto být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlé půjčky do 24 hodin - na ruku i na účet

Rychlé půjčky do 24 hodin

7-5-2014

Pokud nám chybí finanční prostředky a potřebujeme si půjčit, chceme mít půjčku zpravidla rychle. Čekat několik dnů na vyřízení a schválení žádosti si v takovéto situaci dovolit mnohdy nemůžeme a potřebujeme půjčku rychle - nejpozději do druhého dne - do 24 hodin.

Kdo půjčky do 24 hodin poskytuje

Pokud se nejedná o statisícové částky a například hypotéku, je v dnešní době reálné získat půjčku do 24 hodin i v bance. Budeme ale ovšem muset s žádostí o půjčku mít připravené i potvrzení o našich příjmech - to banky zpravidla vyžadují.

Po dodání všech potřebných dokladů - kopii OP, případně druhého dokladu totožnosti - například ŘP, potvrzení o příjmu, žádosti o půjčku - jsou některé banky schopny půjčku posoudit a poskytnout do 24 hodin. Celou záležitost určitě urychlíme, když o půjčku požádáme online přes internet.Náš TIP: Potřebujete bankovní půjčku bez zástavy a ručitele? Informace o půjčce 30 000 až 600 000 Kč se dozvíte zde

Kreditní karta - půjčka neustále po ruce

Další možností, jak získat bankovní půjčku do 24 hodin, je pořídit si některou z výhodných kreditních karet. S kreditní kartou máme peníze neustále k dispozici - ať už pro nákup zboží pomocí karty nebo pro výběr hotovosti z bankomatu. A při nákupech na kartu platí, že pokud peníze splatíte v rámci bezúročného období (bývá až 50 dnů), neplatíte žádný úrok, tj. máte půjčku bez navýšení.

Náš TIP: Více o výhodné kreditní kartě s až 55-ti denním bezúročným obdobím a atraktivními bonus programy čtěte zde.

Nebankovní půjčky do 24 hodin

U nebankovních společností jsou půčjky do 24 hodin takříkajíc běžnou rutinou. Některé nebankovní půjčky - zejména malé SMS půjčky před výplatou - Vám některé společnosti poskytnou i během pár hodin. Nevýhodou oproti bankovním půjčkám je u nebankovních půjček vyšší úrok a vyšší míra rizika.© 2013 Rychlá-půjčka-bez-potvrzení-příjmu.cz, všechna práva vyhrazena.

Webové stránky jsou pouze informativního charakteru.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.