Důležité: Informace na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí proto být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčky vhodné pro ženy

SMS půjčka bez potvrzení příjmu

22-10-2013

SMS půjčky pro ženy jsou příkladem krátkodobých a rychlých půjček, sloužících k překlenutí finanční krize, kterou způsobily nenadálé výdaje. Zejména ženy na mateřské dovolené nebo matky samoživitelky nemají peněz nazbyt a nedisponují velkými úsporami. Jakýkoliv větší výdaj, který nebyl plánovaný, pak může ženu zaskočit a donutit ji vzít si půjčku.

Nebankovní půjčky na neodkladné výdaje

Pokud vidíte, že nevyjdete s penězi, ale víte, že nejpozději do měsíce budete mít finance na splacení, můžete zauvažovat nad půjčkou. U banky určitě nepochodíte, ale nebankovní společnosti nabízejí zajímavé produkty i pro ženy v horší finanční situaci. Některé jsou dokonce přímo označené jako půjčka pro ženy. Není ale dobré zaměřit se pouze na ně. Mohou existovat jiné, výhodnější produkty, proto vždy důkladně porovnejte parametry několika půjček a neunáhlujte se.Cena za SMS půjčky bývá vysoká

Cena za rychlou SMS půjčku bývá poměrně vysoká. Půjčíte-li si několik tisícikorun, zaplatíte navíc poplatek ve výši několika stokorun, někdy až tisícikoruny. Pro situace, které můžete vyřešit jiným způsobem, tedy nejsou vhodné. SMS půjčka vám neposkytne nijak závratnou sumu. Jedná se zpravidla o 5 000 Kč. Při další půjčce se maximální možný limit posouvá výše, třeba až na 20 000 Kč. Splacení probíhá velmi přehledně v jedné splátce. Její termín si můžete určit, bývá to lhůta od 1 do 30 dnů. Některé společnosti dokonce v rámci konkurenčního boje nabízejí první SMS půjčku zcela zdarma, prostou poplatku. Můžete se zaměřit právě na ně.

Snadnost a rychlost vyřízení

K dalším výhodám kromě přehlednosti splátek patří rychlost a jednoduchost vyřízení. Zvládne to každý. Potřebujete počítač a mobilní telefon, vyplníte jednoduchý formulář, některé půjčky vyřídíte dokonce jen formou SMS zprávy ve stanoveném znění. Žádosti se posuzují automatizovaným systémem a výsledek se dozvíte během chvíle.© 2013 Rychlá-půjčka-bez-potvrzení-příjmu.cz, všechna práva vyhrazena.

Webové stránky jsou pouze informativního charakteru.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.