Důležité: Informace na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí proto být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky on-line - rychlé a jednoduché

Půjčky online jsou jednoduché a dostupné

16-10-2013

Moderní technologie pronikly i do světa financí a půjček. Pokud jsme dříve chtěli požádat o půjčku, napřílad o rychlou půjčku 20000 do hodiny nezbylo nám, než obejít několik bank nebo nebankovních společností, vyptat se na podrobnosti o jejich půjčkách, posbírat prospekty a letáky anebo se rozhodout třeba podle televizní reklamy.

Po výběru společnosti a konkrétní půjčky jsme se pak opět vydali na pobočku, abychom vyplnili všechny papírové formuláře s žádostí, a následně třeba několik dní čekali, než v naši žádost někdo posoudí a schválí nebo zamítne.

Tato doba je již pryč. S příchodem internetu máme u nebankovních i bankovních společností nejen možnost posoudit parametry půjček online, spočítat si pomocí úrokové kalkulačky, kolik budeme splácet, ale můžeme si o půjčku požádat pohodlně z domova pomocí online formuláře.Online žádost - jak to probíhá?

Na dané internetové stránce s online žádostí vyplníme online formulář, kde uvedeme, kolik si chceme půjčit, na jak dlouho, případně si můžeme vybrat typ pojištění půjčky. Formulář nám automaticky spočítá výši splátky. Dále zadáme naše osobní údaje a formulář odešleme ke zpracování.

Posouzení žádosti je velmi rychlé

Během krátké doby (někdy už za několik minut) se dozvíme, zda nám byla půjčka schválena či ne. To proběhne formou SMS nebo telefonního hovoru - operátorka půjčky nám zavolá, sdělí nám výsledek posouzení naší žádosti a následně s námi dohodne další formality - například způsob a čas předání peněz.

Online žádost o půjčku je pohodlná pro klienta i pro finanční společnost a je dobře, že většina poskytovatelů půjček již tuto možnost plně využívá.


Věděli jste, že...
...když chcete využít nákupu nějakého spotřebiče či jiného produktu na splátky, je toto dnes již také možné učinit z domu? E-shopy mají zpravidla nasmlouvaného poskytovatele. Online s ním uzavřete smlouvu, pravděpodobně budete muset poslat alespoň scan vaší občanky a pak se již můžete těšit na dodání objednaného zboží přímo k vám domů.


© 2013 Rychlá-půjčka-bez-potvrzení-příjmu.cz, všechna práva vyhrazena.

Webové stránky jsou pouze informativního charakteru.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.