Důležité: Informace na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí proto být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Refinancování půjček

Půjčky na směnku ihned

12-3-2015

Spotřebitelský úvěr je mnohdy nevýhodný a úroky natolik vysoké, že to dokáže zatížit rodinný rozpočet. Pokud hledáte cesty, jak splácet méně a nepřeplatit tolik jako u původní banky nebo jiné úvěrové společnosti, zkuste stávající úvěr refinancovat u jiných finančních institucí a zeptat se, zda Vám nabídnou výhodnější sazbu a mírnější splátky.

U menších úvěrů tak můžete ušetřit několik sto korun měsíčně a u těch velkých i několik tisíc korun.

Co je refinancování?

Refinancování je v podstatě přesun půjčky od jedné banky do druhé. Nová banka, která k sobě Vaši půjčku převede, převezme odpovědnost za splácení a Vám předloží nový úvěr s novými smluvními podmínkami a úrokovou sazbou. Jedinou nevýhodou je to, že se při refinancování prodlužuje doba splatnosti úvěru, čímž se mnohdy zvýší i celková dlužná částka.Refinancování můžete provést návštěvou pobočky v bance nebo refinancovat úvěr on-line. Potřebovat k tomu budete pouze přístup na internet a skener na zaslání potřebných dokumentů.

Proč refinancovat stávající půjčku?

Převedením půjčky do jiné banky ušetříte až tisíce korun, což uleví Vašemu rodinnému rozpočtu. Úrokové sazby spotřebitelských úvěrů jsou v konkurenčním bankovním prostředí stále nižší a vy máte šanci získat výhodnější úrokovou sazbu. Navíc již nebudete platit některé zbytečné poplatky. Nová banka Vám ke schválenému refinancování může nabídnout i další peníze navíc.

Co lze refinancovat?

Refinancovat lze bankovní úvěr poskytnutý na bydlení ze stavebního spoření, smlouvu o půjčce, hypotéku i různé spotřebitelské úvěry.

Na co si dát při refinancování pozor?

Pečlivě si přečtěte nabídku konkurenční společnosti, aby to nedopadlo tak, že refinancováním zaplatíte více než u své staré banky. Hledejte zkušenosti a reference klientů na stránkách zabývajícími se finančnictvím a bankovnictvím, nebo vyhledejte pomoc finančního poradce.


© 2013 Rychlá-půjčka-bez-potvrzení-příjmu.cz, všechna práva vyhrazena.

Webové stránky jsou pouze informativního charakteru.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.