Důležité: Informace na této webové stránce nemusí být aktuální a nemusí proto být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Poskytovatelé půjček v ČR

Poskytovatelé půjček

25-3-2015

Půjčky, úvěry a hypotéky v České republice poskytjí banky a nebankovní společnosti nebo soukromí investoři. Uvést seznam všech těchto subjektů je v podstatě nemožné, vybrali jsme pro Vás z každé části finančního trhu ty největší, nejvýznamnější a nejsolidnější poskytovatele půjček.

Banky

Počet bankovních domů, které u nás působí, jde do několika desítek. Ne všechny poskytují půjčky občanům, z těch, které úvěry běžným lidem poskytují, budeme jmenovat alespoň několik.

Na prvním místě - co do významnosti a hlavně počtu klientů - je Česká spořitelna. Ta poskytuje půjčky, hypotéky, spotřebitelské úvěry, kreditní karty a účty s kontokorentním úvěrem prakticky všem vrstvám obyvatel - od studentů po důchodce. Vedle ČS České spořitelny jsou zde s nabídkou půjček pro občany také například ČSOB, GE Money, Komerční banka a v neposlední řadě například Poštovní spořitelna se svou oblíbenou půjčkou Era.Nebankovní společnosti

Mezi nejznámější nebankovní společnosti patří především Home Credit a Provident. Home Credit se specializuje zejména na spotřebitelské úvěry na cokoliv, společnost Provident pak poskytuje půjčky už od několika tisíc korun a podmínky společnosti Provident jsou nastaveny tak, že na půjčky dosáhne v téměř každý. Z dalších nebankovních společností poskytujících spotřebitelské půjčky jsou zde napřklad Cetelem, Credium nebo Cofidis.

Půjčky od soukromých investorů

Místo výčtu soukromých investorů, který by byl asi velmi dlouhý, zde zmíníme systémy, které se specializují na realizaci půjček od soukromých investorů. V České republice v současnosti úspěšně působí dva takovéto systémy - jsou jimi Bankerat.cz a Finx.cz. V těchto systémech se můžete zaregistrovat jako žadatel o půjčku a vybírat si z nabídky řady soukromých investorů. V systému finx.cz si dokonce můžete požadovanou částku "poskládat" z půjček od několika lidí.

Více o www.finx.cz a registraci do systému zdarma najdete zde.
© 2013 Rychlá-půjčka-bez-potvrzení-příjmu.cz, všechna práva vyhrazena.

Webové stránky jsou pouze informativního charakteru.
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů ve smyslu § 3 zák. č. 257/2016 Sb.